استرلیوم۱۰۰ml

۴۷۰,۰۰۰ ریال

ضد عفونی کننده دست

فعاليت ميكروبيولوژي :
از بين برنده باكتري ها، قارچ ها، مخمرها، مایکوباکتری ها، ويروس هاي پوشش دار و بدون پوشش

ويژگي ها‌ :
طیف اثر وسیع
اثر طولاني مدت و ماندگار
كاهش شمارگان ميكروبي تا بيش از ۹۹.۹۹۹۹%
در ۳۰ ثانيه
محافظ و ترميم كننده پوست
داراي فاكتور كنترل تعريق پوست
كاربرد آسان بدون نياز به آب
ليست شده در انستيتو رابرت كخ آلمان (RKI) ، انجمن بهداشت كاربردي آلمان (VAH) ، انجمن ميكروبيولوژي آلمان (DGHM) ، انجمن دامپزشكي آلمان (DVG) ، وزارت بهداشت ايران (FDO)

تركيبات فعال در ۱۰۰ گرم :
۱-پروپانول ۴۵گرم ، ۲-پروپانول ۳۰ گرم ، مسترنيوم اتيل سولفات ۰.۲گرم

طيف مصرف :
محلول استريليوم برای ضدعفونی کردن دست ها به روش بهداشتی یا جراحی نیازی به محل خاص یا اب ندارد.کاربرد ان در مکان های مختلف از جمله بخش های بیمارستان،اتاق عمل،ICU،بخش های عفونی،اتاق پانسمان،مراقبت بیمار خارج از بیمارستان،امبولانس،ازمایشگاه،مراکز درمانی،خدمات خانگی،دیالیز در خانه،اسایشگاه،صنایع(داروسازی،ارایشی،غذایی) و همچنین محل هایی است که شست و شوی دستها دارای اهمیت حیاتی است.

طریقه مصرف :‌
برای ضدعفونی کردن بهداشتی دستها از استریلیوم روی دست های خشک میتوان بدون نیاز به رقیق کردن استفاده کرد و در صورتی که دستها اغشته به خون یا الودگی نباشد نیازی به شست و شو با اب نیست. برای ضدعفونی کردن دستها به روش جراحی ابتدا باید دستها با اب و محلول شوینده مناسب شسته و خشک شوند و به مده ۱.۵ دقیقه با احتساب ساعد با رعایت ۶ مرحله شست و شود دست ضدعفونی گردد. طی جراحی های طولانی مدت انچه اهمیت دارد اثر پایدار و مداوم این ضدعفونی کننده است که تا ۶ ساعت دوام دارد. پس از ضدعفونی، میکروارگانیسم هایی که بر سطح پوست در نتیجه تعریق بیرون امده اند نیز از بین میروند. زمانی که دستکش در جراحی پاره میشود نیز دستها از خطر الودگی مصون می مانند.

فعالیت ضد میکروبی و زمان اثر:
باکتری ها،قارچ ها،مخمرها،مایکوباکتری ها،ویروس های پوشش دار:
۳۰ ثانیه
ویروس های بدون پوشش:
۱ دقیقه

مقدار مصرف :
برای ضدعفونی به روش بهداشتی حداقل ۳ سی سی محلول طی ۳۰ ثانیه موثر است. برای جلوگیری از سل این عمل میبایست دو بار انجام شود.

توصيه : هرگز از اين محلول در اطراف چشم ، مخاط ، روي پوست آسيب ديده استفاده نشود. همچنين اين محلول را مي بايست دور از نور مستقيم خورشيد ومنابع گرمايي نگهداري كرد.

خصوصيات فيزيكي شيمیايي :
ظاهر:‌آبي روشن
غلظت در ۲۰ درجه سانتي گراد: ۰.۸۵ گرم بر سانتیمتر مکعب

Share this

آدرس : خیابان ولیعصر ، نرسیده به جمهموری ، پاساژ پزشکی ولیعصر ، طبقه پایین پلاک ۱۳۲

تلفن تماس :۰۲۱۶۶۹۵۲۱۴۵-۰۲۱۶۶۹۷۵۶۷۷-۰۲۱۶۶۹۵۴۱۹۹

تلفن همراه : ۰۹۱۲۹۳۵۷۵۰۸

               ۰۹۱۲۹۳۵۷۵۰۹

 

دسترسی آسان با نرم افزار اندروید